0 Items

Ece Saray Marina

Fethiye Körfezi’nin masmavi kıyılarında inci bir kolye gibi uzanan Ece Marina; tarihin, doğanın ve denizin keyfine varmanız için sizi bekliyor…

Ece Saray Marina

Havadan, karadan ve denizden ulaşılabilen özel konumuyla dikkat çeken Ece Marina’ya gelen ve verilen kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler, bu muhteşem limandan demir almak istemiyor…

Ece Marina’nın kapasitesi -tekne ebatlarına bağlı olarak- 460 teknedir. 60 metre uzunluğa kadar tekne bağlanabilen marinada yıl boyunca güvenli konaklayabilirsiniz. Ece Marina, yüksek standartlı Butik Oteli, Muhteşem Havuzu, Barları, Türk ve Dünya Mutfağının essiz tadlarını sunan Restoranı, SPA & Wellness Center ve kuaförü ile konuklarına bu essiz doğal ortamın tadını çıkaracakları bir tatil fırsatı sunuyor. Ece Marina’nın içinde barındığı Fethiye, Batı Akdeniz’in en gözde yelken ve yatçılık merkezlerinden biri olup birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir.

Ece Marina’ya yatları ile gelerek, kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler; bu mavi bayraklı, 5 altın çapalı muhteşem limandan demir almak istemiyorlar. Yüzer iskeleleriyle su sirkülâsyonunu aksatmayan çevreci bir yapıda inşa edilen Ece Marina; kaliteye ve doğaya gösterdiği özeni ISO belgeleri ile daima sürdürüyor.

Tesisler

WC
,
Duş
,
Çamaşırhane
,
Bulaşık Alanı
,
ATM
, ,
Restoran
,
Bar & Alkol
,
Müzik & Eğlence
,
Otel
,
Yüzme Havuzu
, , ,


Hizmetler

Elektrik
,
Su
,
Wi-Fi
, ,
Güvenlik
, , , , ,
Dalgıç
,
Akaryakıt
, , , ,
Araç Kiralama
,
Tekne Kiralama
, , ,

Ece Saray Marina Haritaları

GENEL DEĞERLENDİRME

Rated 4 out of 5
(1 değerlendirme)
Mükemmel0%
Çok iyi100%
Ortalama0%
Zayıf0%
Çok kötü0%

Keyifli ve düzenli bir marina

Rated 4 out of 5
30 Temmuz 2020

Geçtiğimiz yıl Ece marinayı ziyaret ettiğimizde öncelikle düzenli ve temiz oluşu dikkatimizi çekti. Pontonlarla diğer marinalarda görmediğimiz kadar özenle ilgileniliyordu. Özellikle duş ve tuvaletlerin temizliği için yetkililere orada da teşekkür ettik. Bölgenin en iyi marinalarından biri.

Can Testicioğlu

Değerlendir Haritalar

36°37'54'' N - 29°05'59'' E (DMS)
Lat: 36.62284 – Lon: 29.10156 (DD)
73 – “ECE MARİNA”
+90 (252) 612 88 29
marina@ecemarina.com
ecesaray.com.tr
Rezervasyon Yap

Bağlama Bilgileri

Maksimum Tam Boy 60 m
Deniz Kapasitesi 460

Fethiye bir liman giriş-çıkış limanı olup her türlü gümrük işlemleri yapılmaktadır. Gümrük, giriş-çıkış işlemleri ile yat kayıt belgesi ( Transit Log ) Marina ofis tarafından yapılmaktadır.

Teknik Servisler

Marina içerisinde tekne çekek yeri yoktur.

Marinada bulunan teknelerde boya zımpara vb tamir işlemlerine izin verilmemektedir.

Marina yönetiminin uygun görmesi halinde küçük onarım işlemleri tekne sahibi veya anlaşmalı bakım firmalarınca yapılabilir.

Marinanın 1 mil uzağındaki çekek yerinden yararlanılabilir. 

Firmalar
Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Ece Marina haritası, Ece Marina koordinatları, Ece Marina rezervasyon ve aradığınız tüm cevaplar için doğru adrestesiniz.