0 Items

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina

Setur Marina
Tüm Setur Marinaları İçin Tıklayın

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur. Marina içinde derinlik azami 6.5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz.

Fenerbahçe Marina

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nda palamar botu ile hizmet verilir. Çekek sahasında marina tarafından üstlenilen, yatların karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanı sıra her türlü kışlama ve bakım hizmetlerini marina dahilinde faaliyet gösteren diğer  işletmelerden almak mümkündür.

Marina içindeki atölyeler tarafından gerçekleştirilen bakım/onarım işlemleri arasında; boya uygulama ve bakımı, osmosis koruma ve tedavisi, pasta, vernik, epoxy – polyester işleri, yelken, branda, kışlık örtü, bimini, sprayhood imal ve onarımı, her tür ana makine, jeneratör ve dıştan takma onarımı, torna işleri, ahşap güverte ve mobilya imal ve onarımı ile elektrik ve elektronik ekipman tamir, montaj ve bakımı sayılabilir.

Türkiye’nin En Büyük Zincir Marinası…

Türkiye’nin üç bölgesinde ve Yunanistan’ın Midilli Adası’nda yer alan Setur Marinaları, 10 marinası ile ülkemizin lider marina zinciridir. Deneyimli kadrosuyla, otel ve uçak rezervasyonları, çevre gezileri, araç kiralama, giriş çıkış formaliteleri ve yat sigortası gibi birçok alanda da yatçılara hizmet vermektedir. Setur Marinaları’nın birçoğunda bulunan alışveriş, market ve restaurant gibi sosyal alanlar da ziyaretçilere keyifli vakit geçirme imkanı sunar. Setur Marinaları, aynı zamanda operasyonel gereksinimlere yönelik getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile diğer marina işletmeleri tarafından da takip edilmektedir.

setur kalamis yerlesim plani 1

GENEL DEĞERLENDİRME

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk yazan siz olun!

40°58’37″N - 29°02’09″E (DMS) (DMS)
Lat: 40.97641 – Lon: 29.03722 (DD)
72 – 16 – “SETUR MARİNA”
+90 (216) 346 23 46
kalamis@seturmarinas.com
seturmarinas.com
Rezervasyon Yap
Bağlama Bilgileri
Deniz Kapasitesi 1060
Kara Kapasitesi 220
Maksimum Derinlik 6.5 metre
Maksimum Tam Boy 65 metre
Teknik Hizmetler
  • Atık su toplama
  • Sintine ve atık yağ toplama
  • Kışlık periyodik bakım
  • Yangın söndürme
  • Su, elektrik, telefon, TV bağlantısı
  • Çekme-atma, Alt yıkama
  • Sabit vinç ile bot karaya alma, atma
Tamir & Bakım
Yatlara Verilen Hizmetler
Firmalar
Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Yat Acentaları

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marina haritası, Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marina koordinatları, Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marina rezervasyon, Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marina telsiz kanalı ve aradığınız tüm cevaplar için doğru adrestesiniz.