marinturk logo

Marintürk Marinaları; Türkiye’nin en önemli iki noktasında 5 yıldızlı marinacılık hizmeti veren işletmemiz, İstanbul Pendik ile Muğla Göcek’te açılan tesislerinde toplam 972 yat kapasitesi ve 280 kara park kapasitesi ile yepyeni bir hizmet anlayışı içinde çalışmaya başladı.

Marinturk, bu özellikleri ile ülkemizde işletme bütünlüğü açısından üçüncü marinalar zincirini oluşturmaktadır. Tesislerimizde; Akdeniz’deki en yüksek standartlara sahip sistemler ile dizayn edilmiş yüzen iskeleler, 250 Amper’e kadar elektrik bağlantısı, kablosuz internet, 200 tona kadar tekneleri karaya çekebilecek travel liftler, tüm atıkların doğaya zarar vermeksizin bertaraf edilmesi için yüksek teknoloji sistemleri, 24 saat kamera kontrollü elektronik güvenlik sistemleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetler yer almaktadır.

Marinalarımızda, sahip olduğunuz yatlarınız için bakım ve onarımlarında ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik desteğin alınabileceği gelişkin bir alt yapı bulunmaktadır.

Göcek Village Port

Göcek Village Port

Göcek Village Port, 40 tonluk Tekne taşıyıcısına ek olarak 200 ve 75 tonluk travel liftlerle desteklenen ve 30.000 m2’lik çekek alanıyla öne çıkan Göcek Villageport denizde 140, karada ise 200 teknelik kara park alnına sahiptir. 50 metreye kadar teknelerin tonozda konaklamasına uygundur.

Istanbul City Port (Pendik Marina)

Istanbul City Port (Pendik Marina)

MarinTürk Pendik Marina; 11 yüzer iskelesi ile 752 bağlama kapasitesine sahip dev bir marinadır. Konum olarak Büyükada’ya sadece 6 deniz mili mesafede olması ve boğaza kolay erişimiyle öne çıkıyor.

Marinturk Göcek Exlusive

Marinturk Göcek Exlusive

Marinturk Göcek Exclusive Marina, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek merkezine 10 dakika uzaklıkta Poruklu Koyu’nda bulunmaktadır.