Setur Kuşadası Marina

Setur Marina
Tüm Setur Marinaları İçin Tıklayın

Marina içinde derinlik azami 5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz. 90 metre boya kadar, denizde 428, karada 130 tekne ağırlayabilme kapasitesine sahiptir.

Kuşadası Marina

Setur Kuşadası Marina, Ege’nin ünlü tarihi ve turistik ilgi odaklarına en yakın konumlanmış marinadır. Efes Antik şehri, Meryemana Evi, St.John Kilisesi ve Artemis Tapınağı’nın yanısıra, Afrodit ve Apollon Tapınakları, Milet ve Priene Antik Kentleri her gün 07:30 – 17:30 saatleri arasında ziyaretçilerini konuk eder. Kuşadası’na 37 km. uzaklıktaki Güzelçamlı (Kalamaki) Milli Parkı doğal güzelliği ile ünlü piknik ve gezi alanları arasındadır. Marina ve çevresinin balık tutmaya elverişli olmasının yanısıra özellikle kış aylarında balık tutma turları düzenlenir. Marinanın kurulu bulunduğu bölgenin en ünlü ürünleri incir, üzüm ve zeytindir. Ayrıca Türk halıları, elişleri, mücevher, vb. çok ilgi çekmektedir.

Ayrıca Kuşadası’nda Kadınlar Plajı, Kuştur Plajları ve incecik sedefli kumu ile tanınan Pamucak Sahilleri denize girmek için son derece keyifli seçenekler arasındadır. Marina bünyesindeki dalış okulunun özel dalma turları vardır. Kuşadası ve yakın çevrede bulunan bulunan aquaparklarda, sahillerde ve sayısız turistik tesiste her türlü su sporu yapmak mümkündür.

45 ton boat mover – tekne taşıyıcı ve 162 m yeni yüzer iskele 2011 yılında hizmete girmiştir.

Devam etmekte olan modernizasyon yatırımı tamamlandığında Kuşadası Marina 5 altın çapalı bir marinaya dönüşecektir. Ayrıca, Kuşadası Marina yatçılarının yurt dışı giriş / yurt dışı çıkış işlemleri gibi  zorunlu yapması gereken pasaport kontrolü yapabileceği önemli marinalardandır. Kuşadası’nın iklimi yazları sıcak ve nemsiz kışları ılık olması ve beldede 12 ay yaşam canlılığı yatçıların sürekli konaklama merkezi haline gelmiştir.

Türkiye’nin En Büyük Zincir Marinası…

Türkiye’nin üç bölgesinde ve Yunanistan’ın Midilli Adası’nda yer alan Setur Marinaları, 10 marinası ile ülkemizin lider marina zinciridir. Deneyimli kadrosuyla, otel ve uçak rezervasyonları, çevre gezileri, araç kiralama, giriş çıkış formaliteleri ve yat sigortası gibi birçok alanda da yatçılara hizmet vermektedir. Setur Marinaları’nın birçoğunda bulunan alışveriş, market ve restaurant gibi sosyal alanlar da ziyaretçilere keyifli vakit geçirme imkanı sunar. Setur Marinaları, aynı zamanda operasyonel gereksinimlere yönelik getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile diğer marina işletmeleri tarafından da takip edilmektedir.

Tesisler

WC
,
Duş
, , ,
ATM
,
İlk Yardım
,
Restoran
, , , , , ,
Depolama
,
Otopark


Hizmetler

Elektrik
,
Su
,
Wi-Fi
, , , ,
Çekme
,
Vinç
,
Hareketli Vinç
, , ,
Yangın Söndürme
,
Atık Alım
,
Geri Dönüşüm
, , , , ,

Setur Kuşadası Marina Haritaları

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk yazan siz olun!

Değerlendir Haritalar

37°52’06″N - 27°15’37″ E (DMS)
Lat: 37.87099 – Lon: 27.26170 (DD)
73 – 16 – “SETUR MARİNA”
+90 (256) 618 14 60
kusadasi@seturmarinas.com
seturmarinas.com
Rezervasyon Yap

Bağlama Bilgileri

Deniz Kapasitesi 428
Kara Kapasitesi 130
Maksimum Derinlik 5 metre
Maksimum Tam Boy 90
Setur Marina Kuşadası Yerleşim Planı
Firmalar

Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.