0 Items

marinalarcom logo mavi 1

Neden Marinalar.com?

Marinalar.com’un ücretsiz paketiyle marinanızı sergileyin ve Marinalar.com topluluğuna bağlanın. Marina Profilinize sahip olmak ve avantajları hakkında bilgi için bize ulaşın.

Tekneler İçin

Rotanızı Belirleyin

Türkiye’nin En Güncel Marina sayfalarına hoş geldiniz!

Artık teknenizle yola çıkmadan önce konaklayacağınız marinaları araştırmak, bir bilenden soruşturmak, tek tek aramak, ayrı ayrı fiyat almak ve farklı başvuru formları doldurmanıza gerek yok!

Ziyaret edeceğiniz bölgeye veya il / ilçeye göre arama yapın ve teknenize en uygun marinaları listeleyin.

Yerinizi Erkenden Ayırtın

Marina Rezervasyon sistemimize teknenizi bir defa kaydetmeniz yeterli!

Artık size kalan sadece beğendiğiniz marinayı ve konaklamayı planladığınız tarihleri seçmek*

* Rezervasyon Sistemimiz yayına girdiğinde haberdar olmak için hemen kaydolun.

 

Marinalar İçin

Marina Kaydınızı Yönetin

Her geçen gün daha fazla yat sahibi Marinalar.com‘u ziyaret ediyor. Marina Profilinizi yöneterek fiyat bilgilerinizi güncel tutabilir, iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir, fotoğraf ve videolarınızı yönetebilirsiniz..

İşletmenizi Büyütün

Temel kullanımı tamamen ÜCRETSİZ olan Marinalar.com’da, marinanızı öne çıkararak daha fazla yatçıya ulaşabilirsiniz. Eğer marinanız halen kayıtlı değilse hemen listelenme talep edin!

Daha Çok Yatçıya Ulaşın

Marinalar.com Rezervasyon Sistemine dahil olarak hem yatçılara kolaylık sağlayın, hem de Marinalar.com’un özel rota planlamalarına dahil olun!

arkas 2019

Marinalar.com Nedir?

Google’a göre seyahat edeceklerin %75’inden fazlası araştırma, planlama ve rezervasyonlarını internet üzerinden servislerle gerçekleştiriyor. Yatçılar da aynı şekilde, gezilerini önceden planlarken online servisleri her gün daha fazla kullanıyor.

Başlangıçta sadece Türkiye’deki Marinaların bir listesi fikriyle başladıysa da, rezervasyonlarda her marinanın farklı bir usul izlediğini görünce işin rengi değişti.

Kimi marina çok detaylı formlar isterken kimisiyle sadece telefondan iletişime geçilebiliyordu. Bu konuya da el atabileceğimizi düşünerek, ortak bir rezervasyon sistemi oluşturmaya başladık.

Yakında yayına alacağımız bu sistemle, hem tekne sahiplerinin (kaptanlar ve acentalar dahil) hem de Marinalarımızın işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Dünyada ve Avrupa’da benzeri sistemler olsa da, bunlar ya çok pahalı, ya da düzgün çalışmıyorlar. Böylece, Türkiye’ye has ve üzerine iyi düşünülmüş bir proje oluşmaya başladı.

Her geçen gün artan detaylı marina tanıtımlarını eklemeye devam ediyoruz.

Marinaların yanı sıra Haberler kısmımız da oldukça aktif 🙂 Eğer sektördeyseniz veya marinalar hakkında güncel bilgiler almak isterseniz. Haber postalarımıza abone olabilirsiniz.

 

Sevgilerle.

Marinalar.com ekibi.

 

Biz Kimiz?

Biz, denizciliğe gönül vermiş arkadaşlardan oluşan, küçük büyüyen bir ekibiz.

İhtiyacımız olduğunda, internet üzerinden, marinalara dair standart bilgileri bulamayınca, Marinalar.com‘u hayata geçirmeye karar verdik.

Marinalarla ilgili birkaç sitede güzel bilgiler mevcutsa da, bunların iyi güncellenemediğini, marinalarımızın iyi tanıtılamadığını gördük. Örneğin harita standardizasyonu yoktu, web siteleri eskiydi, artık kullanılmayan telefon numaraları listelenmişti vesaire. Kolları sıvadık ve ‘madem yok, madem ki bu bir ihtiyaç, yapılacaksa iyi olsun’ diyerek bu projeyi başlattık.

Ekibimiz; İşletmeci, Turizmci, Tasarımcı, Yazılımcı ve Outsource danışmanlardan oluşuyor. Ancak hepimizin ortak paydası deniz!

 

Linkedin: linkedin.com/company/marinalarcom

Instagram: instagram.com/marinalarcom

Facebook: facebook.com/marinalarcom

Twitter: twitter.com/marinalarcom