Marinturk Göcek Exlusive

marinturk logo Tüm MARINTURK Marinaları için tıklayınız.

Marinturk Göcek Exclusive

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek merkezine 10 dakika uzaklıkta Poruklu Koyu’nda bulunmaktadır.

Göcek beldesinin sahip olduğu tek doğal kumsal bu koyda bulunmaktadır. 18 metre ve üzeri yatları misafir etmek için kurulan marina, bu alanda mevcut olan ihtiyacı karşılamaktadır. Göcek Exclusive Marina’nın yüzer iskelelerinde 18 metre ve üzeri yatlara hizmet verilebilmektedir.

Göcek Exclusive Marina

Yat sahipleri, yüzer iskele üzerinde özel olarak tasarlanıp, imal edilmiş ve üstü kapatılmış olan, sadece kendilerinin kullanabilecekleri “yüzer veranda”larında vakit geçirebilir, deniz üzerinde yer alan “cafe-bistro” ünitelerinden yararlanabilirler.

Aynı işletme bünyesinde yer alan “Marintürk Göcek Village Port” çekek alanında, yat sahiplerinin talepleri doğrultusunda, gerekli olan her türlü kara park, çekme-atma hizmeti kendilerine sunulmaktadır. Yatların, ihtiyaç duydukları bakım onarım işleri ise tecrübeli ve seçkin taşeron firmalar tarafından yine çekek alanımızda karşılanmaktadır.

GENEL DEĞERLENDİRME

Değerlendirme yazmak için tıklayın

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

36° 44′ 38″ N - 28° 55′ 25″ E (DMS)
Lat: 36.74388 – Lon: 28.92361 (DD)
73 / 69 – “MARİNTÜRK”
+90 (216) 999 14 80
exclusive@marinturk.com.tr
www.marinturk.com.tr
Rezervasyon Yap

Rezervasyon Bilgisi

Marinalar.com Rezervasyon Sistemi üyeliği bulunmadığından, bu marina için şimdilik sadece e-posta ile veya telefon aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.
marinturk kampanya

Marinturk Göcek Exclusive Marina haritası, Marinturk Göcek Exclusive Marina koordinatları, Marinturk Göcek Exclusive Marina rezervasyon, Marinturk Göcek Exclusive Marina telsiz kanalı ve aradığınız tüm cevaplar için doğru adrestesiniz.