Marmara Bölgesi

Kıyı İstanbul Marina

Kıyı İstanbul Marina

Mimari yapısı ve tüm şehir ulaşım noktalarına kolay erişilebilirliği ile Kıyı İstanbul Marina, 10 metreden 100 metreye kadar uzunluktaki 539 yata aynı anda ev sahipliği yapma kapasitesine sahip İstanbul Avrupa yakasının en yeni marinasıdır.

Ataköy Marina

Ataköy Marina

Ataköy Marina, 25 metreden 100 metreye kadar uzunluktaki 232 mega yata aynı anda ev sahipliği yapma kapasitesine sahip gerçek anlamda ilk Mega Yat Limanı ile pek çok özel yapım, seçkin tekneyi artık rahatlıkla İstanbul’da ağırlayabilecek.

Güzelce Marina

Güzelce Marina

İstanbul – Büyükçekmece’de yer alan Güzelce Marina, 4 Metre derinliğe ve 40 metre boya kadar olan tekneleri kabul ediyor. Marina’nın denizde 250 ve karada 120 tekneyi barındıracak alanı bulunuyor.

Setur Yalova Marina

Setur Yalova Marina

Setur Yalova Marina, Yalova merkezde bulunuyor. Maksimum 30 metre boyunda toplam 240 deniz – 80 karapark yat bağlama kapasitesine sahip olan Yalova Marina, İstanbullu yat sahiplerinin güzel bir hafta sonu geçirmek için rotasını belirleyeceği en güzel noktadır.

Viaport Marina (Tuzla)

Viaport Marina (Tuzla)

5 çıpa ödüllü Viaport Marina ⚓ denizde 80 metre boya kadar 750 tekne bağlama kapasitesine ve 30.000m² kara park alanında sahiptir. 75 ve 300 ton hareketli liftleri ve karada verdiği teknik servis imkanlarıyla İstanbul’un en iyi marinalarından biridir.

Istanbul City Port (Pendik Marina)

Istanbul City Port (Pendik Marina)

MarinTürk Pendik Marina; 11 yüzer iskelesi ile 752 bağlama kapasitesine sahip dev bir marinadır. Konum olarak Büyükada’ya sadece 6 deniz mili mesafede olması ve boğaza kolay erişimiyle öne çıkıyor.

West Istanbul Marina

West Istanbul Marina

West İstanbul Marina denizde 600, karada 300 tekne kapasitesi ve süperyatlara uygun alanlarıyla, güvenli ve çevreci atmosferiyle “kalpten kara” bağlıyor.

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina

Setur Kalamış & Fenerbahçe Marina

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marina içinde derinlik azami 6.5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz. Palamar botu ile hizmet verilir.