Global Sailing Marinette (Marmaris)

Global Sailing

Global Sailing Marinette

Gökova Körfezi – Karacasöğüt Koyu’nda yer alan butik marina tüm yöresel rüzgârlara karşı korunaklı olması, her mevsimde rahat ve emniyetli bağlanma imkânı veriyor. Global Sailing Marinette, yılın 365 günü kısa süreli bağlama, uzun süreli bağlama ve kışlama için müsait.

Bu Marinet genllikle tam kapasitede olduğundan gidilmeden önce mutlaka iletişime geçilmeli!

Dış dünyadan soyutlanmış, nadir marinetteler arasında yer alan Global Sailing Marinette; gürültü, hava kirliliği ve nüfus yoğunluğu gibi faktörlerden kaçan denizciler için, ideal bir liman. Tekne kapasitesi 35 olan butik marinada; palamar, güvenlik ve otopark hizmetleri ile birlikte, elektrik, su, wi-fi, telefon, faks, atık alım, hava tahmin raporu ve marinette kapasitesine göre ideal büyüklükte olan duş, tuvalet, çamaşırhane ve bulaşıkhane mevcut.

Marinet çağrı kodu “Global Sailing” ve kanal “VHF 72”.

Global Sailing Hakkında

Global Sailing 2002 yılında faaliyete geçirmiş, Marinette, Butik Otel ve Galley Restaurant kısımlarını hizmete açmıştır. Türk ve Dünya denizcilerine hizmet vermeyi de amaç edinen Haluk & Christina Karamanoğlu, çocukları Deniz ve Derin’in yelken eğitimi konusundaki bilgi ve tecrübelerini gençlere aktarmaya başlamasıyla birlikte, Gökova Yelken Kulübü’nü de faaliyete geçirmişlerdir.

Hizmete açıldığı günden bu yana, tesis ve hizmet kalitesini artırarak yoluna devam eden Global Sailing, bugün uluslararası bir yelken eğitim merkezi haline gelmiştir. Her yaşta insana yelkencilik ve denizcilik eğitimi vermekte olan Global Sailing Academy de, faaliyetlerini bu tesisten yürütmektedir. Global Sailing Marinette ise dünyanın her yerinden gelen denizcilere kapılarını açarak, Karacasöğüt koyunun korunaklı sularında, güvenli bir liman görevi görmektedir.

Tesisler

WC
,
Duş
,
Çamaşırhane
,
Bulaşık Alanı
, , , , , , , , , ,


Hizmetler

Elektrik
,
Su
,
Wi-Fi
, ,
Güvenlik
, , , , , , , , , , , , , ,

Global Sailing Marinette (Marmaris) Haritaları

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk yazan siz olun!

Değerlendir Haritalar

36°56'39" N - 28°11'08" E (DMS)
Lat: 36.94433 – Lon: 28.18561 (DD)
72 – “GLOBAL SAILING”
+90 (252) 465 51 47
global@globalsailing.com.tr
globalsailing.com.tr
Rezervasyon Yap

Bağlama Bilgileri

Maksimum Tam Boy Bilinmiyor
Maksimum Derinlik Bilinmiyor
Deniz Kapasitesi 35
Kara Kapasitesi Yok
Firmalar

Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.