Netsel Marmaris Marina

netsellogo

Netsel Marmaris Marina

Her türlü hava koşuluna karşı teknelere tam güvenlik sağlayan iki mendirekle çevrilmiş olan Netsel Marina 90 Metre tam boya kadar olan tekneleri kabul edebilecek kapasitededir.

Marinanın maksimum derinliği 18 metre olarak görünürken, marina içerisindeki en sığ nokta 3.5 metredir. Netsel Marina’nın deniz kapasitesi 700, kara park kapasitesi ise 130 tekneye kadar genişleyebilmekte.

 

Netsel Marina

Netsel Marina’nın iki mendireği arasında 9 adet yüzer iskele bulunmaktadır. Yüzer iskelelerin ortalama boyu 150 m. civarındadır. İskelelerdeki maksimum derinlik 18 m. ve minimum derinlik 3.5 m. dir. Marina elektrik altyapısı kapsamında 1.250kVA diğeri 1.000 kVA olan iki adet trafo bulunmaktadır. Ayrıca 825kVA ve 560 kVA lık iki adet jenaratör yardımıyla kesintisiz elektrik hizmeti verilmektedir. Marina sahasının iki ayrı bölgesinde olmak üzere duşlar ve tuvaletler yer almaktadır. Bu ünitelerde 24 saat sıcak su verilmektedir. Wi-fi hizmeti sunulmaktadır. Marinada kalan kişiler için bu hizmetler ücretsizdir.

Marina içinde bulunan akaryakıt istasyonundan yat sahipleri akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Marinada yer alan sosyal ve ticari merkezler kapsamında , restoranlar, bar ve kafeler, SPA merkezi, alışveriş merkezi, yatçı odası, seyahat acenteleri, yüzme havuzu, tamir-bakım atölyeleri, akaryakıt istasyonu, atık alım istasyonu, süpermarket, yat market, bulaşıkhane, duş ve wc kabinleri bulunmaktadır. Netsel Marina tarafından tamir-bakım hizmetleri verilmemektedir. Bu hizmet marina sahasında yer alan işletmelerce verilmektedir. Tamir-bakım hizmetleri kapsamında boya, marangozluk işleri, kaynak işleri, motor bakımı, yelken-branda tamiri vb. işler yapılmaktadır.

Netsel Marmaris Marina, hali hazırda Torunlar GYO ve Koç Grubu’nun ortak işletmesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Tesisler

WC
,
Duş
,
Çamaşırhane
,
Bulaşık Alanı
, , , , , , ,
Yüzme Havuzu
, ,
Depolama
,


Hizmetler

Elektrik
,
Su
,
Wi-Fi
, ,
Güvenlik
, , , , ,
Dalgıç
,
Akaryakıt
, , , , , , , ,

Netsel Marmaris Marina Haritaları

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk yazan siz olun!

Değerlendir Haritalar

36°51'05.1" N - 28°16'43.9" E (DMS)
Lat: 36.85140 – Lon: 28.27886 (DD)
72 – “PORT MARMARİS”
+90 (252) 412 27 08
info@netselmarina.com
netselmarina.com
Rezervasyon Yap

Bağlama Bilgileri

Maksimum Tam Boy 90 m.
Maksimum Derinlik 18 m.
Deniz Kapasitesi 700
Kara Kapasitesi 130
Firmalar

Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Netsel Marmaris Marina Yerleşim Planı

Netsel Marmaris Marina haritaları, Netsel Marina koordinatları, Marmaris Marina rezervasyon ve aradığınız tüm cevaplar için doğru adrestesiniz.