Setur Antalya Marina

Setur Antalya Marina

Antalya ticari limanı ana mendireği içerisinde yer almaktadır.

Setur Antalya Marina’nın yat bağlama kapasitesi, denizde 235, karada 150 olmak üzere toplam 385 adettir. Marina içinde derinlik 4 – 6 metredir. Yaz sezonu boyunca hizmete açık mega yat iskelesinde, boyu 90 metreye kadar olan yerli ve yabancı bir çok mega yata hizmet verilmektedir.

Marinada, 30.000m² çekek sahası, 75 ve 200 ton kapasiteli gezer lift ve Yat Boya – Bakım Hangarı (900m²) mevcuttur. Marina tarafından verilen karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanı sıra; her türlü tamir – bakım hizmetlerini marina içinde faaliyet gösteren diğer işletmelerden almak mümkündür.

Setur Antalya Marina’nın misafirleri, turizmin kalbi Antalya’nın zengin kültür ve sanat yaşamından yıl boyunca yararlanabilirler. Mart ve Nisan aylarında Saklıkent’te kayak yapmak ve sahillerde denize girmek mümkündür. Antalya, dünyada en uzun süre golf oynanan şehirlerin başında gelmesi sebebiyle golf meraklılarına büyük imkânlar sunmaktadır.

Setur Antalya Marina çevre duyarlılığı ve üstün hizmet kalitesi The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “Beş Altın Çıpa” ve FEE (Avrupa Çevre Eğitim Kurumu) tarafından “Mavi Bayrak” ile ödüllendirilmiştir.

Giriş Fenerleri

FL(2)R 4sn – FL(2)G 4sn, 3nm

 

setur antalya yerlesim plani

GENEL DEĞERLENDİRME

Değerlendirme yazmak için tıklayın

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk siz olun.

36°49’57” N - 30°36’28” E (DMS)
Lat: 36.8325 – Lon: 30.60777 (DD)
72 – “Setur Marina Antalya”
+90 (242) 259 32 59
antalya@seturmarinas.com
seturmarinas.com
Rezervasyon Yap

Rezervasyon Bilgisi

Marinalar.com Rezervasyon Sistemi üyeliği bulunmadığından, bu marina için şimdilik sadece e-posta ile veya  telefon aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.
Bağlama Bilgileri
Maksimum Tam Boy90 m.
Maksimum Derinlik6 m.
Deniz Kapasitesi235
Kara Kapasitesi150
Yatlara Verilen Hizmetler
Teknik Hizmetler
  • Çekme – Atma
  • Alt Yıkama
  • Çelik Payanda
Yakın Çevrede Bulunan İmkânlar
  • 4 km)
  • 7 km)
  • 4 km)
  • 4 km)
Diğer İmkânlar
Firmalar
Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Setur Antalya Marina haritası, Antalya Setur Marina koordinatları, Setur Antalya Marina rezervasyon, Antalya Setur Marina telsiz kanalı ve aradığınız tüm cevaplar için doğru adrestesiniz.