Yalıkavak Marina

yelikavak marina logo

Yalıkavak Marina

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2022’nin En İyi Süperyat Marinası”, “2020-2021 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” seçilen ve dünya çapındaki başarılarıyla tanınan ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır.

620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet vermektedir.

Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Yalıkavak Marina ailesi bünyesinde yer alan Yalıkavak Marina, Alışveriş Merkezi,  Y-Lounge&Restaurant, Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca üstün hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Yalıkavak Marina Dubai, Moskova ve Monaco gibi birçok farklı şehirde gerçekleşen dünyaca ünlü fuarlarda Türkiye’yi temsil etmektedir. Ayrıca Yalıkavak Marina bölgenin en büyük charter fuarı olan TYBA (Türkiye Yatçılık ve Brokerlar Derneği) Yacht Show‘un ve Uluslararası Balık Avcılığı Federasyonu sertifikalı her yıl düzenlenen MOST Bodrum (Akdeniz Uluslararası Sportif Balıkçılık Turnuvası) Kupası’nın ana sponsoru ve evsahibidir. Bunların yanı sıra Uluslararası Denizcilik Festivali‘nin ve Bodrum Cup Yelken yarışlarının da ana sponsorudur.

Bodrum Yarımadası’nın ve Yalıkavak bölgesinin uluslararası platformlarda tanıtılması için çalışmalar yürüten Yalıkavak Marina’nın misyonu ise güçlü marka kimliği ile Türkiye’yi önümüzdeki yıllarda da en iyi şekilde temsil etmektir.

Sloganı: “Burada her şey Sizin için!

Tesisler

WC
,
Duş
,
Çamaşırhane
,
Bulaşık Alanı
,
ATM
,
İlk Yardım
,
Restoran
,
Bar & Alkol
,
Müzik & Eğlence
,
Otel
,
Yüzme Havuzu
,
Plaj
,
Depolama
,
Otopark


Hizmetler

Elektrik
,
Su
,
Wi-Fi
,
Kuru Temizleme
,
Güvenlik
,
Tamir & Bakım
,
Çekme
,
Vinç
,
Hareketli Vinç
,
Dalgıç
,
Akaryakıt
,
Yangın Söndürme
,
Atık Alım
,
Geri Dönüşüm
,
Araç Kiralama
,
Tekne Kiralama
,
Mavi Kart
,
Transitlog
,
Palamar

Yalıkavak Marina Haritaları

Henüz bir değerlendirme yazılmamış. İlk yazan siz olun!

Değerlendir Haritalar

37°06'27'' N – 27°16'58'' E (DMS)
Lat: 37.10481 – Lon: 27.28549 (DD)
72 – 16 – “YALIKAVAK MARİNA”
+90 (252) 311 06 11
marina@yalikavakmarina.com.tr
yalikavakmarina.com.tr
Rezervasyon Yap

Bağlama Bilgileri

Deniz Kapasitesi 620
Karapark Kapasitesi 140 m. (10.000 m2)
Maksimum Boy 140 m.

Varış Prosedürü

Yalıkavak Marina Trafik Kontrol Kulesi 24 saat boyunca açıktır. Liman giriş ve çıkışından önce VHF aracılığı ile iletişim kurulması zorunludur. Varış sırasında, lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayınız:

  • Tekne adı
  • Tekne ölçüleri ve tipi
  • Rezervasyonunuz yok ise kalış süresi
Firmalar
Bu marinaya yakın firmanızı bu alanda listeleyebilirsiniz.

Bize ulaşın.

Yalıkavak Marina Yerleşim Planı