Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 07 – 15 Kasım 2020’de Gerçekleşecek

Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 07 – 15 Kasım 2020’de Gerçekleşecek

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 07-15 Kasım tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörünün açık havada, deniz üzerinde en büyük buluşması olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2021’in en özel tekne tasarımları, 2020’nin son avantajları ve ödüllü tasarımların yanı sıra sektörün en önemli markalarının Dünyada ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek lansman tekneleri de Tuzla Deniz Fuarında meraklıları ile buluşacak.

Bu yıl, Boat Show Tuzla Deniz Fuarına, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Ukrayna ve Rusya ‘ nın yanı sıra, Avrupa’lıların da büyük ilgisi var. Ekim’e kadar Rusya uçuşlarının açılmasını ve Avrupa’nın riskli seyahat ülkeleri listesinden Türkiye’nin çıkarılmasını bekleyen Yat firmaları, Ekim ayında düzenlenecek Uluslararası Boat Show Tuzla fuarında geçen yıla göre %25 civarında satış artışı bekliyor.

200’ün üzerinde yerli üretim ve ithal teknenin sergileneceği, Viaport Marina’nın lüks ve konforlu ortamında, Alışveriş Merkezi, Tema Park, Aslan Park gibi eğlence merkezlerinin sunduğu çeşitlilik ve etkinliklerle, en üst düzeyde hijyen ve güven ortamında gerçekleşecek.

İLGİLİ:  Viaport Marina (Tuzla)

Toplam değeri 1 Milyar TL’yi geçen ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve Guletlerin, denize tutkun olanlar ve pandemi ile birlikte hayatımıza giren sosyal mesafe – izolasyon gerektiren yeni yaşam tarzını sürdürmek isteyenler ile teknede sağlıklı yaşam düsturundan vazgeçemeyenlerin buluşacağı Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için fiyatı 65 bin TL’den başlayan ekonomik tekneler de yer alacak.

viaport marina 06

Pandemi sonrası tüm dünyada ekonomi daralma yaşarken, güvenle tatil yapmanın alternatiflerini arayanlar yat sektörünün bu yıl yüzünü güldürdü. Gerek yat üreticileri, gerekse yeni izole yaşam tarzına uygun tatil için tekne sahibi olmayı düşünenleri deniz üzerinde, Viaport Marina’nın lüks ve konforlu ortamında buluşturacak olan Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarına ilgi çok büyük oldu.

Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneler”, Türkiye tersanelerinde üretilen ultra lüks mega yatlar, ailelerin gözdesi katamaranlar, dünyanın en ünlü markalarının 2021 tasarımları ve ödüllü tekneler Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz’de ilk kez meraklıları ile buluşacak. Viaport Marina’nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, gün boyu alışveriş, Tema park eğlencesi, Akvaryum macerası, sinema ve benzeri birçok etkinliği bir arada sunan Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarını keşfetmek için ziyaretçilere bir gün yetmeyecek.