En Büyük Şov 13 – 18 Ekim Tarihlerinde Pendik’te Denize İniyor

En Büyük Şov 13 – 18 Ekim Tarihlerinde Pendik’te Denize İniyor

Amatör denizcilik sektörüne ait tüm araç, aksesuar ve ekipmanların yanı sıra en yeni tasarımların da görücüye çıkacağı CNR Yacht Festival, 13 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasındaMarintürk Marina / Pendik’te düzenlenecek. Mega yattan yelkenliye kadar her türlü teknenin sergileneceği fuarda amatör denizciler içinde daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekne ve deniz araçları da yer alacak.

İLGİLİ:  Istanbul City Port (Pendik Marina)

Denize dair her şeyin binlerce deniz severin beğenisine sunulacağı CNR Yacht Festival, 13 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında, Marintürk Marina / Pendik’te organize edilecek. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve YATED (Yat ve Tekne Endüstri Derneği) tarafından düzenlenecek olan festival, dünya denizcilik sektörünün yeni nesil tasarımlarına da ev sahipliği yapacak.

Festivalde kategorilerinin en iyisi olan mega yat, tekne ve yelkenliler ile birlikte şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri de sergilenecek. CNR Yacht Festival, su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.