Martı Marina’daki Tarihi Kalıntılarda Klasik Müzik Sesleri

Martı Marina’daki Tarihi Kalıntılarda Klasik Müzik Sesleri

Marmaris – Orhaniye’de Martı Marina’da yer alan tarihi kalıntı, MAKSAD Oda Müziği Orkestrasının muhteşem bir konserine ev sahipliği yaptı.

Marmaris Kültür ve Sanat Derneği (MAKSAD) tarafından Marmaris Belediyesi’nin işbirliğiyle düzenlenen Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında, 10 Haziran’da başlayan etkinlik kapsamında 14 Haziran 2022 akşamı, Orhaniye’de yer alan özel bir marinanın içindeki tarihi kalıntı, MAKSAD Oda Müziği Orkestrasının muhteşem bir konserine ev sahipliği yaptı. Tarihi mekandaki konser, sanatseverlere unutamayacakları keyif dolu anlar yaşattı.

maksad marti marina konser1

KONSERLER SÜRECEK

Klasik Batı ve Caz müziği, bale ve görsel sanatlar ağırlıklı olmak üzere sanatın birçok dalını kapsayan festival kapsamında 18 Haziran’da Kerem Görsev, 20 Haziran’da Fazıl Say, 25 Haziran’da Boğaziçi Gençlik Korosu Amfi Tiyatro’da müzikseverlerle buluşacak.

Dünyaca ünlü Azeri piyanist ve besteci İlyas Mirzayev’in, MAKSAD Festival Orkestrası’yla birlikte vereceği Muğla Türküleri Konseriyle, festival 28 Haziran’da sona erecek.

İLGİLİ:  Martı Marina & Yacht Club

maksad marti marina konser2

maksad marti marina konser afis