Yalıkavak Marina “En İyi Süper Yat Marinası” Ödülünü Kaptırmak İstemiyor

Yalıkavak Marina “En İyi Süper Yat Marinası” Ödülünü Kaptırmak İstemiyor

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından Dünyanın “En İyi Süper Yat Marinası” oylaması tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası Yalıkavak Marina’nın dünya çapında kazandığı başarıyı sürdürmek için 28 Ağustos 2020 tarihine kadar oy verilebilecek. Hizmete girdiği ilk günden beri dünyanın en prestijli ödüllerini peş peşe toplayan Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association (TYHA) 5 Altın Çapa sertifikasına da sahip. 2019 yılında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, 2020’de de bu gurur verici unvanı taşımayı hedefliyor.

İLGİLİ:  Yalıkavak Marina

Yalıkavak Marina olarak dünya yatçılık sektörünün en prestijli bu ödülünü kazanan ilk ve tek Türk marinası olmanın gururunu yaşadıklarını ileten,  Yalıkavak Marina Direktörü, Deniz Akaltan; “Hizmete girdiğimiz ilk günden beri dünyanın en prestijli ödüllerini peş peşe toplayan Yalıkavak Marina olarak The British Yacht Harbour Association (TYHA) 5 Altın Çapa sertifikasına da sahibiz. 2019 yılında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Marinamız ile 2020’de de bu gurur verici unvanı taşımayı hedefliyoruz.

Altın Çıpa kriterleri arasında marinanın dizaynından, servis alt yapısına, güvenlik sistemlerinden, hizmet kalitesine kadar bir çok konu başlığı bulunuyor. Tüm bu kriterler yapılan rutin denetlemelerde ayrı ayrı kontrol ediliyor. Bu nedenle 5 Altın Çıpa ödülü alabilmek için eksiksiz servis sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak gerekiyor. Yalıkavak Marina tüm kriterleri en üst seviyede yerine getiren sayılı marinalardan biridir.

Bu oylama, verdiğiniz hizmet kalitesinin yüksek standartlarının ve müşteri memnuniyetinin misafirleriniz tarafından da onaylandığını gösterir. Bizi birinciliğe, marinamızı ziyaret eden misafirlerimizin verdiği oyları taşıdı. Bu yüzden bizler için çok değerli ve önemli. Yaptığımız yatırımların ve gösterdiğimiz çabanın misafirlerimiz tarafından bu şekilde takdir edilmesi dünyanın en büyük ödülü.” diye belirtti.

yalikavak deniz akaltan

Deniz Akaltan

2019 yılında da en yakın rakiplerinden uzak ara farkla oylamayı kazandıklarını ileten Akaltan, “Geçen yıl sonuçlar açıklandığında 26 Şubat – 2 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Boat Show fuarındaydık ve fuar yönetimi dahil fuara katılan hemen hemen tüm sektör temsilcileri bizleri tebrik ettiler. Ülkemizin marka elçisi olarak yıl boyunca katıldığımız diğer yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarında da durum değişmedi. Bunlar arasında Monaco Boat Show, Moscow Boat Show, CNR Avrasya Boat Show’un hepsinde çok olumlu mesajlar ve tebrikler aldık. Bir Türk marinası olarak bu tebrikleri ülkemiz adına kabul etmek çok gurur verici bir deneyimdi. Müşterilerimiz ve özellikle yat sahiplerimiz Yalıkavak Marina’nın diğer marinalardan çok daha farklı bir yerde olduğunu zaten biliyorlardı. Bu durum oylama ile birlikte uluslararası bir kurum tarafından da tescillenmiş oldu.” dedi.

Nasıl Oy Kullanabilirsiniz

TYHA’nın verdiği ödül için oy kullanmak oldukça kolay. İnternet adresi: https://www.tyha.co.uk/marina-awards  adresine girdikten sonra sayfada göreceğiniz yere Yalikavak Marina yazın, mail adresinizi ve varsa teknenizin ismini de ekleyerek oy verin (yoksa bu alana herhangi bir kelime de girebilirsiniz.) Oy vermek için bir yat sahibi olmak gerekli değil, dileyen herkes oy verebilir.